Paskolos paraiška

Sprendimas dėl paskolos per 15 min!

Paskolos suma nuo €500 iki €10.000
Terminas nuo 6 mėn. iki 5 metų.

• Nėra sutarties mokesčio
  • Atsakymas dėl paskolos per 15 min.
  • Galimybė atidėti įmoką
  • Galimybė skolintis papildomai

Pavyzdžiui, skolinamasi 1 000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 36 %, BVKKMN – 42,53 %, bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui – 417,2 €, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1 417,2€, eilinė mėn. įmoka – 59,05 €.

Kaip gauti paskolą?

Vyplňte žádost o půjčku
Paskolos paraišką
Užpildykite internetu per 3 minutes.
Žádostí posoudíme
Sprendimas dėl paskolos
Gaukite sprendimą dėl paskolos per 15 min.
Peníze do několika
Paskolos išmokėjimas
Pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą.

Dažni klausimai

• 1. Kodėl mano paskolos prašymas nepatenkintas?

Priežastys gali būti šios:

• a. esate jaunesnis nei 18 m. amžiaus (paskolos prašymą gali pateikti klientai nuo 18 iki 70 m. amžiaus);
    • b. galite turėti viešuose skolų registruose registruotų laiku neapmokėtų skolų (sąskaitų, įsipareigojimų, ar pan.);
    • c. negaunate pakankamų nuolatinių pajamų;
    • d. registruodamiesi galėjote padaryti klaidą; tuomet patikrinkite ar teisingai nurodėte savo adresą, asmens kodą, sąskaitos numerį;

• 2. Ar reikalingas užstatas norint gauti paskolą?

Ne. Paskolos suteikiamos fiziniams asmenims be laidavimo, turto įkeitimo ar užstato.

• 3. Ar galiu paskolą grąžinti anksčiau laiko?

Taip. Bet kuriuo metu galite ankščiau grąžiniti paskolą. Palūkanas mokate tik už tą laikotarpį, už kurį naudojotės paskola ir tik iki paskolos grąžinimo dienos. Išansktinis grąžinimas taikomas tik tada, kai grąžinama visa paskola iš karto.

• 4. Į kokią banko sąskaitą bus pervesta paskola?

Paskola visada bus pervesta į Jūsų asmeninę banko sąskaitą, iš kurios buvo sumokėtas registracijos €0,01 mokestis.

• 5. Kas būna laiku negrąžinus paskolos?

Laiku negrąžinus paskolos už kiekvieną pradelstą dieną skaičiuojamos palūkanos ir delspinigiai nurodyti sutartyje. Laiku negrąžinus paskolos, sutartis vienašališkai nutraukiama ir perduodama ikiteisminio išieškojimo įmonei.